Restauracja czynna w niedzielę 12:00 - 18:00 lub do ostatniego gościa
Zapraszamy do lokalu w sprawie rezerwacji codziennie 08:00 - 17:00
Telefony: 694 058 275; 664 928 400; 601 757 105; 667 777 713; 61 662 36 65

 

Wesele w Powozowni

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej pary, dlatego ceremonia zawarcia związku małżeńskiego i przyjęcie weselne muszą być doskonałe i spełniać marzenia zakochanych. Chcemy towarzyszyć Państwu w tym niezwykłym dniu, oferując organizację wesela, które zapewni gościom znakomitą zabawę, a Państwu niezapomniany początek wspólnej życiowej drogi. Pięknie udekorowana sala Restauracji Powozownia może pomieścić do 120 gości, a letni ogródek pozwoli na chwilę wytchnienia w spokojnej, romantycznej scenerii. Zmotoryzowanym oferujemy duży parking przy lokalu. Goście spoza miasta mogą spędzić noc w jednym z czterech komfortowo wyposażonych pokojów.
W zależności od Państwa oczekiwań i potrzeb proponujemy trzy warianty menu z wyśmienitymi daniami kuchni polskiej: Aby osłodzić Państwu pierwszy dzień wspólnego życia, gwarantujemy Parze Młodej w prezencie ślubnym pokój dla nowożeńców. Organizując przyjęcie ślubne w Restauracji Powozownia, nie muszą się też Państwo obawiać dodatkowych opłat za korkowe, stłuczkowe czy obsługę.

Atrakcje Powozowni

Podstawą udanego wesela jest oprawa muzyczna, dlatego w zależności od Państwa gustu, możemy zaproponować występ zespołu na żywo, lub też usługi profesjonalnego DJ'a. W celu uatrakcyjnienia imprezy weselnej, jesteśmy w stanie zorganizować także pokaz sztucznych ogni, show barmańskie, fontannę czekolady, czy występy artystyczne. Zapraszamy Państwa do kontaktu i zapoznania się z naszą szczegółową ofertą!

Uwaga

- Nie pobieramy opłaty za korkowe - Alkohole w atrakcyjnych cenach - Obsługa gratis Ponadto posiadamy własne apartamenty oraz parking

Kontakt

Maciej Strzelczyk tel. kom.: 601 713 622 e-mail: maciej.strzelczyk@powozownia.pl Prosimy o kontakt w sprawie rezerwacji restauracji Powozownia oraz rezerwacji terminów imprez okolicznościowych i wesel. – rezerwacja imprez w lokalu (sala główna i "Mała Powozownia"), imprezy rodzinne

Zapraszamy do lokalu w sprawie rezerwacji codziennie od 08:00 do 17:00

W niedzielę restauracja jest czynna od 12:00 do 18:00 lub ostatniego gościa.

Przyjmujemy rezerwacje na imprezy z kilkudniowym wyprzedzeniem, w przypadku imprez okolicznościowych rezerwacja natychmiastowa. Rezerwacja stolika na obiad niedzielny możliwa codziennie.
panoramaimg Zobacz też zdjęcia w galerii