Restauracja czynna w niedzielę 12:00 - 18:00 lub do ostatniego gościa
Zapraszamy do lokalu w sprawie rezerwacji codziennie 08:00 - 17:00
Telefony: 694 058 275; 664 928 400; 601 757 105; 667 777 713; 61 662 36 65

Sprawdzamy się jako OPERATOR STREF GASTRONOMICZNYCH. Prowadzimy kilka punktów gastronomicznych o zróżnicowanym charakterze, dopasowanych do potrzeb zleceniodawcy lub gości korzystających z naszych lokali. Profesjonalnie poprowadzimy dla Ciebie KANTYNĘ, BISTRO FIRMOWE LUB SPECJALNE.

Malta Food House

Malta Food House

Kantyna Lidl - Restauracja Poznańska 48

Bistro Literka

Literka z kuferka

bistro literka  

Nasze punkty

Kantyna Lidl Restauracja Poznańska 48 

LidlOd września 2012 roku prowadzimy kantynę na terenie centrali sieci LIDL  w Polsce. W długim procesie wyboru operatora wyprzedziliśmy konkurencję jakością i smakiem podawanych przez nas dań. Braliśmy udział w tworzeniu nowoczesnej koncepcji serwowania dań dla pracowników firmy. Oferowane dania spełniają oczekiwania wymagających gości kantyny, z kuchnią live, świeżo wypiekaną pizzą, zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami.

Bistro Literka

Al. Niepodległości 34 w Poznaniu, nowoczesny budynek Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. Dzięki zaufaniu, jakim zostaliśmy obdarzeni stworzyliśmy całkiem nowe miejsce w z nowoczesną kuchnią oferującą gościom oraz pracownikom UMWW wysokiej jakości usługi gastronomiczne, cateringowe oraz produkty spożywcze w interesującym i przytulnym bistro.

Malta Food House 

Lokal został zaprojektowany z myślą o wszystkich, który cenią sobie czas, wygodę i dobry smak. Nowoczesny i funkcjonalny bufet, ze wspaniale wyeksponowanymi potrawami, pozwala na dokonanie szybkiego wyboru i sprawną obsługę. Urządzona z dużym smakiem część konsumpcyjna, stylowe i wygodne meble sprawiają, że nasi goście czują się tutaj wyjątkowo komfortowo.

Bistro „Literka z kuferka”Literka z Kuferka

ul. Szpitalna 27/33 w Poznaniu oraz ul. Polna 33. Prowadzimy bistra na terenie szpitali: dziecięcego i ginekologiczno- położniczego. „LITERKA Z KUFERKA” to całkiem nowe miejsca w kompleksach szpitalnych oferujące pacjentom, personelowi szpitala oraz odwiedzającym wysokiej jakości usługi gastronomiczne oraz produkty spożywcze i przemysłowe. Stworzyliśmy nową formułę takich miejsc w szpitalach.