Restauracja czynna w niedzielę 12:00 - 18:00 lub do ostatniego gościa
Zapraszamy do lokalu w sprawie rezerwacji codziennie 08:00 - 17:00
Telefony: 694 058 275; 664 928 400; 601 757 105; 667 777 713; 61 662 36 65

Sprawdzamy się jako operator stref gastronomicznych na bazie doświadczeń zdobytych przy prowadzeniu kilku lokali. Profesjonalnie poprowadzimy dla Ciebie Twoje bistro, bufet firmowy, kantynę.

Bistro Szyperska

bistro Szyperska

Bistro „Literka z kuferka”

bistro literka

Kantyna Lidl

kantyna Lidl

Nasze punkty:

Kantyna Lidl

LidlOd września 2012 roku prowadzimy kantynę na terenie centrali sieci LIDL w Polsce. W długim procesie wyboru operatora wyprzedziliśmy konkurencję jakością i smakiem podawanych przez nas dań. Serwowane przez nas menu jest codziennie inne i dopasowane do gustów gości odwiedzających kantynę.

Bufet w Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii

ul. Szamarzewskiego 62 w Poznaniu prowadzimy od września 2010r. Dzięki zaufaniu, jakim zostaliśmy obdarzeni przez Dyrektora WCPiT Pana Aleksandra Wojewódzkiego - Barinowa stworzyliśmy całkiem nowe miejsce w kompleksie szpitalnym oferujące pacjentom, personelowi szpitala oraz odwiedzającym wysokiej jakości usługi gastronomiczne oraz produkty spożywcze i przemysłowe w przytulnym i schludnym miejscu jakim stał się nasz bufet.

„Bistro Szyperska” ul. Szyperska 14 Poznań

Szyperska Lokal został zaprojektowany z myślą o wszystkich, który cenią sobie czas, wygodę i dobry smak. Nowoczesny i funkcjonalny bufet, ze wspaniale wyeksponowanymi potrawami, pozwala na dokonanie szybkiego wyboru i sprawną obsługę. Urządzona z dużym smakiem część konsumpcyjna, stylowe i wygodne meble sprawiają, że nasi goście czują się tutaj wyjątkowo komfortowo.
bistro „Literka z kuferka”
Literka z Kuferka ul. Szpitalna 27/33 w Poznaniu. Od lutego prowadzimy bufet na terenie Szpitala. „LITERKA Z KUFERKA” to całkiem nowe miejsce w kompleksie szpitalnym oferujące pacjentom, personelowi szpitala oraz odwiedzającym wysokiej jakości usługi gastronomiczne oraz produkty spożywcze i przemysłowe.